Menü İcon

Candan Kardeşler: ''Bahar’ı suçluyorum, kendimi değil''

Candan Kardeşler: ''Bahar’ı suçluyorum, kendimi değil''

Eser Yenenler’in villasındaki gecenin ardından bir türlü gündemden düşmediniz…

B.C.: Ablam yasakladığı için şimdiye kadar konuşmadım. Konuşurum, anlatırım… Benim için söyledikleri şeylerin doğru olmadığını anlatırım, bundan yorulmam. Ama ablam konuşmamı yasakladı.

N.C.: Art niyetli yaklaştıkları için çok fazla konuşmasını istemiyorum. Bizimle röportaj yapmak isteyen birçok kişi oldu, biz sizi seçtik.

Ne hissettiniz yapılan yorumlara, konuşulanlara?

N.C.: Çok üzüldüm, serum falan aldım. Sonu hakarete dayanan kelimeler bizi korkuttu. Türkiye neler gördü. Bu görüntülerde hiçbir şey yok. Ellerinde görüntü veya somut bir şey olsa, tamam diyeceğim, özür dileyeceğim. Ama muhabirler bize “Yuva yıkmak nasıl bir duygu” diye geldiklerinde bu sefer biz ‘down oluyoruz’ (kötü hissediyoruz).

B.C.: Ben it ürür kervan yürür demek istiyorum. Üzülmezdim ama ailem üzüldüğü için üzüldüm. Bizi çok yanlış tanıttılar. Biz Türkiye’nin yüzde 50'si gibi bütün ekonomik imkânlarını çocukları için kullanan bir ailenin çocuklarıyız. Çok çirkin şeyler söylendi. Annemin ağlaması, babamın o buruk ses tonu falan çok etkiledi.

B.C.: Babam haberlerin gerçeği yansıtmadığının o kadar farkında ki. Bize ilk sorduğu şu: “Haberleri gördünüz mü? Ne yapmayı planlıyorsunuz?” Biz her şeyi onlara soruyoruz, sizinle röportajımıza kadar.

,

Yorum Yaz