Menü İcon

Ayşegül Aldinç: ''Her seçiş bir vazgeçiştir''

Ayşegül Aldinç: ''Her seçiş bir vazgeçiştir''

Pop müziğin sevilen ismi Ayşegül Aldinç 2016’da çıkardığı ‘Sek’iz’ albümünün şarkılarını kliplendirmeye devam ediyor. Albümde birçok sanatçıyla düet yapan ve son olarak Yüksek Sadakat’le düet yaptığı ‘Aşk Gelince’ adlı şarkısına klip çeken Aldinç, konuştu.

‘Sek’iz’ albümündeki bütün şarkıları kliplendirecek misiniz?

Mümkün olabildiğince. Şimdilerde Kenan Doğulu’nun da geri vokalde eşlik ettiği ‘Kendisi’ne şarkımıza klip çekmeye hazırlanıyoruz.

Her şey gibi müziğin de çok çabuk tüketildiği günümüzde, sanatçılar albüm yerine single çıkarıyor. Siz 1 yıl önce yeni albüm çıkardınız. Tepkiler nasıl?

Müzikseverler bu albümü çok sevdiler ve sahiplendiler. Müziğin çok çabuk tüketildiği günümüzde bu çok değerli bir durum. ‘Sek’iz’ albümümdeki şarkıların her biri single olarak lanse edilecek enerjiye sahip. Tek tek piyasaya sunmak yerine bir albümde toplanınca arşiv değeri de yükselmiş oluyor. Günümüzde bunu gerçekleştirmek cesaret işi tabii. Buna karşın başarıyla sonuçlanıyorsa keyfi büyük. ‘Sek’iz’, müzikseverlerin olduğu kadar müzik eleştirmenlerinin de beğenisini kazanarak yılın en sevilen albümleri arasına girmeyi başardı.

,

Yorum Yaz