Menü İcon

Ayda Field: ''Cameron Diaz olmasaydı Robbie ile asla birlikte olamazdık''

42 yaşındaki ünlü şarkıcı Robbie Williams'ın Türk asıllı eşi Ayda Field, ilişkileriyle ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu. Ayda Field, Robbie Williams ile evliliklerinde Cameron Diaz'ın desteğinin büyük olduğunu belirtti.

Röportaj Gazetesi

Ayda Field: ''Cameron Diaz olmasaydı Robbie ile asla birlikte olamazdık''

Ünlü şarkıcı Robbie Williams’ın Türk asıllı eşi Ayda Field, You dergisine yıllar sonra gelen bir itirafta bulundu. Ünlü oyuncu, Robbie Williams’ın ilişkinin ilk aylarında onu terk ettiğini ve daha sonra Cameron Diaz sayesinde yeniden bir araya geldiklerini ve evlendiklerini açıkladı.

42 yaşındaki Robbie Williams, o dönem yakın arkadaşı ünlü Hollywood yıldızı Cameron Diaz’a rehabilitasyona gitmek için ilişkisini bitirdiğini söyledi. Diaz ise Wiliams’a Field’a geri dönmesi yolunda tavsiyelerde bulundu.

37 yaşındaki Ayda Field o günleri şöyle anlatıyor: ‘Yıkılmıştım. Ama aynı zamanda yardıma ihtiyacı olduğunu anlıyordum. Onu hep çok sevdiğimi düşünmüştüm. Doğru adam, yanlış zaman, bitti, demiştim. Cameron Diaz sayesinde barıştık. Ona hiç teşekkür etme şansım olmamıştı.’

Ayda Field, Robbie Williams’la ilişkisinin kolay başlamadığını da itiraf etti. ‘Ortak bir arkadaşımız bizi tanıştırmak için randevu ayarladı. Ancak Robbie bunu unuttu. Sonraki buluşmamızda beni evine davet etti. Aramızda bir elektriklenme olmuştui tuhaftı’ dedi.

Robbie Williams, Ayda ile ilk tanıştığında ondan çok da etkilenmediğini şu sözlerle anlatmıştı: ‘Önünde koca bir cebi olan bir elbise giymişti. Elbise onu çok tombik göstermişti. Konuşmaya başladık ve ‘Biraz şişman ama bu kadını sevdim’ diye düşündüm. Sonra herkes jakuziye girdi, o da girdi ve bikinisi içinde bir Bond kızı gibi görünüyordu. Tek düşündüğüm şuydu: Teşekkürler Tanrım.’

Robbie Williams ve Ayda Field 2010 yılında evlendi. Çiftin 4 yaşında Teddy ve 2 yaşında Charlie adında iki oğlu var.

37 yaşındaki Ayda Field’ın gerçek adı Ayda Sabahat Evecan. Annesi ABD’li prodüktör Gwen Field, babası ise Türk reklamcı Haldun Evecan. Evecan, 2014 yılında geçirdiği kalp krizi sonucu 68 yaşında yaşama veda etmişti.

Söyleşi: Hürriyet

,

Yorum Yaz