Menü İcon

Aslışah Alkoçlar: ''İş ciddiye binince ayrıldık''

Aslışah Alkoçlar’dan büyük ayrılık itirafı! Sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar, Hakan Sabancı ile aldatma yüzünden değil, ilişkilerinin evlilik yoluna girmesi nedeniyle ayrıldıklarını açıkladı.

Röportaj Gazetesi

Aslışah Alkoçlar: ''İş ciddiye binince ayrıldık''

Sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar, Hakan Sabancı ile aldatma yüzünden değil, ilişkilerinin evlilik yoluna girmesi nedeniyle ayrıldıklarını açıkladı.

KESİNLİKLE ALDATMA OLMADI

Aslışah sessizliğini bozdu! Hakan Sabancı ile bir yıllık ilişkini bitiren Aslışah Alkoçlar, ayrılıkla ilgili konuştu.

Bebek’te görüntülenen sosyetik güzel, aldatma haberlerini yalanladı: “Kesinlikle bir aldatma olmadı. Peşinden de koşmuyorum. Hakan çocukluk arkadaşım. Onun mutlu olmasını isterim.”

1318379_2964b5b2219ce730a01eb23daaededc1_640x640

YAŞLARIMIZ HENÜZ ÇOK KÜÇÜK

“Hakan’dan ayrılınca çok üzüldüm ve yurtdışına gittim. Üzerime çok gelindiği için uzaklaşmak istedim” itirafında bulunan Alkoçlar, ayrılıkla ilgili ise şunları söyledi:

“Ben güzel bir kızım, Hakan yakışıklı bir adam. Yaşlarımız henüz çok küçük.Baktık iş ciddiye biniyor ve evlilik yoluna giriyoruz, konuşup ayrılma kararı aldık.”

21_d

KADER BİZİ BİRLEŞTİRMEZ 

Alkoçlar, “Kader sizi tekrar birleştirir mi?” sorusuna, “Kadere inanıyorum. Bir şeyin olacağı varsa olur, olmayacağı yoksa olmaz. Kader bizi şu anda birleştirmez.”

Söyleşi: Serkan Öztürk

Aslışah Alkoçlar ayrıldığı sevgilisi Hakan Sabancı'yla ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu,

Yorum Yaz