Menü İcon

Aslıhan Doğan: ''Huzursuzluk ve endişe yaşadık''

Aslıhan Doğan: ''Huzursuzluk ve endişe yaşadık''

HUZURSUZLUK VE ENDİŞE YAŞADIK

Hayata karşı kırılgan mısın? Yoksa her şeyi elinin tersiyle itebilecek kararlılığa mı sahipsin?

- Hayata karşı demek doğru mu bilmiyorum ama her insan gibi hayal kırıklıklarım oldu. Bir kabuğum var ve bu aslında bir nevi savunma mekanizmam. Onun içine o kadar az insan alıyorum ki hayatıma, böylelikle dışarıdan gelebilecek zararı en aza indirgiyorum. Oraya girip kalbime dokunabilen insanlar bilir ki, aslında çok hassas bir yapım var. Fakat yaşadıklarım bana, duygularımı çabuk tamir etmeyi öğretti. Bir kez babamı kaybetme ihtimaliyle yüz yüze geldim. Sonra herhangi bir üzüntü yaşadığımda hemen o acıyı hatırladım. Bu sayede başka şeyler için kolay kolay gözyaşı dökemediğimi gördüm.

Özel hayatından bahsetmek gerekirse... Gündemden düşmeyen bir aşk yaşadın. Bu kadar göz önünde olmak seni endişelendirdi mi? Kendi içinde bu ilişkinin muhakemesini yaptın mı?

- Magazin basınının gündeminden düşmeyen bir insanla ilişki yaşayınca, otomatik olarak siz de insanların ilgi odağı hâline geliyorsunuz. Bunu bilerek başladığım bir ilişkide, magazinsel anlamda olmasını beklediğim şeyler oldu. Fakat buna alışık olmadığım için zaman zaman doğru yönetememiş olabilirim. Aynı şekilde ailem de bu konuda tecrübeli insanlar değil. Dolayısıyla bazen huzursuzluk ve endişe yaşadık. Fakat her zaman bir çözüm noktasına ulaştık. İlişki muhakemesine gelince; elbette ki kendi içimde bunu yaptım.

,

Yorum Yaz