Menü İcon

Aslı Enver: ''Murat Boz'u tanıdıkça daha çok seviyorum''

Aslı Enver: ''Murat Boz'u tanıdıkça daha çok seviyorum''

Kendinizi ne zaman ve nerede en mutlu hissetmiştiniz?

- Kimine deniz kenarı çok iyi gelir ama bana ormanda olmak, yeşilin içinde olmak, ormanda yürüyüş yapmak iyi geliyor. Bazen de uzun yola giderken, araba kullanırken ya da güzel bir sahne çekerken de çok mutlu oluyorum… Mutluluğu bir yere ya da bir duruma bağlamak benim için geçerli değil. Sabah çok güzel bir kahvaltı yaptıysam da çok mutlu olabiliyorum, bazen yolların boş olması bile beni çok mutlu ediyor. Bence o kişinin içinde olan bir şey ve durumlarla da çok alakalı değil sanırım. Kendi iç huzurumla ilgili bir şey.

Yaşınıza göre olgun mu yoksa daha çocuksu bir ruha mı sahip olduğunuzu düşünüyorsunuz?

- Zaman zaman olgun zaman zaman çocuksu olabiliyorum. Stabil bir çizgide hiçbirimiz yaşamıyoruz. Bazı günler daha olgun, bazı durumlarda ise daha çocuksu olabiliyorsun. O günkü ruh haline, kişiye, duruma göre değişebiliyor bu durum. Ama genelde neşeli biriyim diyebilirim.

Hayat Bilgisi ve Kavak Yelleri ile sizi tanıdığımızdan bu yana en formda ve en zayıf halinizle karşımızdasınız. Bu süreçte nasıl bir yol izlediniz ve korumak adına neler yapıyorsunuz?

- Hayat Bilgisi ve Kavak Yelleri dönemlerinde 19-20’li yaşlarımdaydım. Daha genç bir yaştaydım ve mesleğim için görümümün ne kadar önemli olduğunun çok farkında olduğum bir yaş değildi. Bir de açıkçası o yaşlarda, kilo verip kilo almanın hayatımda çok önemli yeri yoktu. Ama özellikle 26-27’li yaşlardan sonra spora ağırlık verdim. Yemek zevkim kendiliğinden değişti. Eskiden kremalı yemekleri, makarnayı çok severken şimdi yiyemiyorum. Şu an sebze ağırlıklı besleniyorum. Şunu yerim bunu yemem, haftanın şu kadar günü kesinlikle spora giderim gibi bir durumum yok ama kendim için, iyi hissetmek için spora gidiyorum elimden geldiğince. O zaman da otomatikman yediklerine de dikkat etmeye başlıyorsun. Açıkçası kendime çok katı davranmıyorum.

,

Yorum Yaz