Menü İcon

Aslı Enver: ''Murat Boz'u tanıdıkça daha çok seviyorum''

Aslı Enver: ''Murat Boz'u tanıdıkça daha çok seviyorum''

Bugüne kadar canlandırdığınız performanslar sırasında hiç unutamadığınız bir an yaşadınız mı?

- Benim yakın tarihte yaşadığım ve unutamadığım bir olay var. Dolunay  Soysert’le Craft Tiyatro’da Personel adlı bir oyunda oynarken, Dolunay’ın ayağıyla ilgili ufak bir operasyon geçirmesi gerekti. Narkoz verilen bir operasyondu. Sonrasında da doktoru da istersen bir süre oyuna çıkma demişti. Dolunay da ağrısı olur diye doktorun böyle bir şey dediğini düşünüp oyuna çıktı. Ama oyunun üçüncü sahnesi itibariyle ona bir trak geldi ve oyun bitene kadar gitmedi. Bir saat boyunca karşılıklı birbirimizin gözüne baka baka çok heyecanlı, gergin ve yüksek bir oyun çıkartmıştık. Ne o ne olacağını biliyordu ne ben, ne de seyirci olanın farkındaydı. Dolayısıyla aşırı heyecanlı bir oyun çıkardık. Oyunun bu denli iyi çıkmasının sebebi tabii ki çok iyi bir prova sürecinin ve karşılıklı çok iyi anlaştığın bir partnerle oynamanın sonucu diye düşünüyorum.

İlk kez O Ses Türkiye’de daha sonra ise İstanbullu Gelin dizisinde şarkı söylediğinize ve sesinizin güzelliğine tanık olduk. Müzikle ilgili gerçekleştirmeyi dilediğiniz bir hayaliniz var mı?

- Böyle bir hayalim yok açıkçası. Müzik benim için şu an sadece işlerimde gerekirse yapacağım bir şey. Yer aldığım projelerde karakterimin şarkı söylemesi gerekirse söylerim ya da evde kendi kendime söylemeyi tercih ederim.

Eğer kendiniz olmasaydınız kim olmak isterdiniz?

- Özellikle dış gece çekimlerinde Garfield olmak isteyebiliyorum zaman zaman.

Günümüzde şöhret ve ünlü olmak neden bu kadar arzu ediliyor dersiniz?

- Bence şöhret olma isteği günümüzde çoğalan bir şey değil. Sadece hep var olan bir istek ve günümüzde  sanırım daha kolay elde edilebiliyor. Çünkü sektörümüz daha büyük artık. Ayrıca soysal medya mecraları çok daha fazla kullanılıyor ve belki de yeni bir keşif alanı olmuştur bu noktada.

,

Yorum Yaz