Menü İcon

Aslı Enver: ''Karşımdaki erkek kararlıysa sonuna kadar giderim''

Aslı Enver: ''Karşımdaki erkek kararlıysa sonuna kadar giderim''

EĞER KARŞIMDAKİ ERKEK O KADAR KARARLIYSA GİDERİM...

Yeni dizinizde yakında vizyona girecek sinema filminiz ‘Öteki Taraf’ın başrollerini Özcan Deniz’le paylaşıyorsunuz. Nasıl kesişti yollarınız?

- Özcan Deniz önce tanışmak ve ‘Öteki Taraf’ isimli sinema filminin senaryosunu anlatmak istedi. Öyle bir anlattı ki gerilim türündeki bu hikâye beni çok etkiledi. İkinci görüşmede ‘İstanbullu Gelin’den bahsetti. “Şarkı söyler misin” diye sordu: “Kendi kendime söylerim ama toplum içinde hayır” dedim. Sonra yönetmenin Zeynep Günay Tan olduğunu öğrendim ve bana uygun bir rol olsa zaten o beni arardı diye düşündüm. Bir süre sonra Zeynep aradı ve senaryoyu yolladı.

Canlandırdığınız karakteri sevdiniz mi?

- Başlarda edilgen buldum. Ama sonra Zeynep başka bir açıdan bakarak okumamı, Süreyya’nın aslında sert bir karakter olduğunu söyledi. Fark ettim ki gerçekten öyle. Ezilen bir karakter değil Süreyya, onu çok sevdim. Eski Türk filmi huysuzluğu olan bir kadın. Komiklik yapmadan komik olabiliyor. Tabii dizinin gerçek bir hikâye olması da çok etkileyiciydi.

,

Yorum Yaz

Yorumlar

Nisann 2017.10.19 15:30

Özcan denizlecaslI enveri sinema da nirlikte oynamalarInI ayrI bir karede daha gormek istiyoruz. öteki taraf flimin den hariç birbirlerine çok uakIsIyorlar. yonetmenler bizi duysunlar cok güzel olur bence.

Ve ayrIca susukunlar dizisinde oynadIgI murat yIldIrImla da bunda da yönetmenler bunu duysunlar görsünler ve ceksinler harIka olurlar bence.

aslI enveri ayrI bir sinema fliminde görmek cok istiyoruz.

AslI enveri cok begeniyorumm ben ve fahriye evcenden daha güzel kIz bence.