Menü İcon

Altan Erkekli: ''O filmde oynadığım için çok pişmanım''

Hangimiz Sevmedik dizisinin sevilen karakteri Münir'e hayat veren Altan Erkekli, katıldığı bir galada oyunculuğuyla ilgili övgü yağmuruna tutuldu. Altan Erkekli, övgüler sonrası adının anılma istemediği hatır için oynadığı projelere değindi.

Röportaj Gazetesi

Altan Erkekli: ''O filmde oynadığım için çok pişmanım''

Şu sıralar "Hangimiz Sevmedik" dizisindeki Münir rolüyle beğeni toplayan ünlü oyuncu Altan Erkekli, içini döktü. Dizi ekibiyle çok iyi anlaştıklarını belirten Erkekli, seyircinin ilgisinden de memnun olduğu vurguladı.

Bol ödüllü oyuncu, “Yeni film var mı?” sorusuna polemik yaratacak bir cevap verdi: “Gündemde bir proje yok ama en son hatır için gelen teklifi reddedemedim. İleride bu filmle anılmak istemiyorum.”

'GEREK YOKTU'

Yılmaz Erdoğan’ın ekimde vizyona girecek "Ekşi Elmalar" filmini de değerlendiren Altan Erkekli, “Güzel bir işe benziyor. Başarılar diliyorum. Fakat keşke Yılmaz daha farklı bir projeyle karşımıza çıksaydı. Vizontele varken benzer bir yapıma gerek yoktu bence” ifadelerini kullandı.

2 hafta önce seyirciyle buluşan “Yıldızlar da Kayar-Das Borak” filmini yaklaşık 30 bin kişi izledi. Filmin kadrosunda Erkekli dışında Larissa Gacemer, Serenay Aktaş, Veysel Diker, Ümit Karan, Altan Gördüm, Ali Erkazan, Saba Tümer ve Mesut Yar gibi birçok ünlü isim var.

Söyleşi: Talip Karakaş

Altan Erkekli hatır için oynadığı film için pişman oldu,

Yorum Yaz