Menü İcon

Ali İhsan Varol: ''İnsanlar buraya servet kazanmak için gelmiyor''

Ali İhsan Varol: ''İnsanlar buraya servet kazanmak için gelmiyor''

Artık sevenlerinizle teve2’de buluşuyorsunuz. Yeni kanalınız ve programınız hayırlı uğurlu olsun diyelim öncelikle... Neler söylemek istersiniz?

- Çok teşekkürler... Ben de öncelikle sevdiğim bu programı yapabilmemi sağlayan herkese teşekkür ederim. “Kelime Oyunu”nun tekrar başlayacağı haberi büyük ilgi ve mutlulukla karşılandı. O kadar güzel mesajlar aldık ki heyecanlandım. Umarım layık olabiliriz.

“Kelime Oyunu” ile tüm izleyicilerin gönlüne taht kurdunuz. Bu programdan sonra sizin hayatınızda neler değişti, ne hissediyorsunuz?

- İlk harf verdiğimiz günden bu yana neredeyse 10 yıl geçti. Yani neredeyse ömrümün dörtte birini “Kelime Oyunu” ile geçirdim. Hayatımı değiştirmenin ötesinde inşa etti demek daha doğru olur. 
İlginç olan tarafı hiç sıkılmadım. Özümde çekingen, çabucak ilişki kuramayan biriyim. “Kelime Oyunu” sayesinde binlerce insanla tanıştım. Bir kısmı ile sunucu-yarışmacı ilişkisinin ötesinde bir iletişim kurdum. Hikayelerini dinledim, kendiminkini anlattım. Bu benim için oğlum Can’dan sonra kaderin verdiği en hoş hediyedir. 
Ünlü bir dize vardır; “Ben sanırdım âlem içre bana hiç yar kalmadı/Ben beni terk eylerim bildim ki ağyâr kalmadı”... Bu sözün içerdiği manaların bir kısmını “Kelime Oyunu”na harcadığım mesai sayesinde anladım. Mutlu olmak için insana rağmen insancıl olmak gerekiyor. Umarım bir gün bu manayı hayatımın içine de katabilirim.

,

Yorum Yaz